İhtiyaç Molası

0
100

İhtiyaç Molası,“Kapılar” albümünü yayımladıktan tam iki ay sonra, ikinci lansmanı Kadıköy’ün gözde konser mekanı Dorock XL‘da 23 Şubat’ta gerçekleştirecek.

1995’te Çanakkale’de kurulan İhtiyaç Molası, ilk günkü kadrosunu koruyarak 20. yılı tamamlayan, dünyadaki az sayıda müzik grubundan biri. Bu özelliğini koruyabilmek ve tekrar birlikte çalabilmek için kendi tabiriyle“üzerindeki yükü tam da istediği bir kalitede atmayı” bekleyen İhtiyaç Molasıüçüncü albüm “Kapılar”ın konserlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

İlk albüm “Milad”ı 1999, ikinci albüm “1,5”u 2004’te yayımlayan İhtiyaç Molası, “Kapılar” ile çekirdek dinleyici kitlesine kendisini hatırlatırken aradaki zaman diliminde değişen yeni kuşaklara da kendisini tanıtmayı hedefliyor. İhtiyaç Molası’nın kimi zaman teatralleşen müziğinin temelinde, içlerinde kodlanan her türlü duygunun bilinç altlarından çıkışı yer alıyor.

Taner Sarf (gitar, vokal), Tolga Çebi (keman, keyboard, vokal), Sinan Gürsoy (bas, vokal) ve Murat Güllü’den (davul, vokal) oluşan İhtiyaç Molası’na Dorock XL vereceği konserde yine konuk müzisyenler eşlik edecek.

 

“Kapasite”nin lirik videosunu izlemek için tıklayın

Kayıt ve mikslerini, Nekropsi grubundan tanıdığımız Cem Ömeroğlu’nun yaptığı “Kapılar” albümünün ilk klipleri “Kapasite” ve “Kompliman” için yayınlandı. Grup, şu sıralar ise, albüme ismini veren “Kapılar” için büyük ses getirmesi beklenen bir klip hazırlığında…

İhtiyaç Molası’nın eğlenceli sahnesini bilenler

bilmeyenlere anlatsın,

bilmeyenler de bilenlere takılıp

23 Şubat’ta Dorock’ta buluşsun!

İhtiyaç Molası

23 Şubat 2016, Salı

22:00

Dorock XL, Kadıköy

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı yazınız